Klientu konsultants/-e darbam ar lietvedības lietojumprogrammu

Vakance aktīva līdz 15.09.2024.

Ja Tev piemīt izcilas saskarsmes prasmes, ja jūties pārliecināti un droši prezentējot un vadot apmācības, pievienojies ZZ Dats komandai un esi klientu konsultants/-e lietvedības lietojumprogrammām!

Sagaidām

Prasības:

  • izcilas zināšanas un pieredze dokumentu izstrādāšanā, noformēšanā un lietvedībā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, spēja apgūt lietojumprogrammu un par to pastāstīt citiem;
  • teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • spēja pārliecināt un argumentēt;
  • konstruktīvi risināt konfliktus un problēmsituācijas;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • prasme saistoši un saprotami pasniegt informāciju;
  • iegūta vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.

Par priekšrocību uzskatīsim:

  • lietveža kvalifikāciju;
  • pieredzi darbā ar dokumentu vadības sistēmu – Lietvaris;
  • zināšanas par pašvaldības darbu vai pieredze;
  • B kategorijas vadītāja apliecību.

Vēlamās iemaņas:

  • publiskas uzstāšanās pieredze;
  • angļu un krievu valodu zināšanas saziņas līmenī mutiski un rakstiski.

Uzdevumi:

Pienākumi lietojumprogrammu ieviešanas darbā:
  • komunikācija ar klientiem pirms programmu ieviešanas, klientu prasību noskaidrošana, alternatīvu piedāvāšana;
  • lietojumprogrammas demonstrācija un mācību vadīšana birojā vai pie klienta;
  • lietojumprogrammas konfigurēšana.

Pienākumi lietojumprogrammas uzturēšanas darbā:
  • klientu konsultēšana pa tālruni, e-pastos un iekšējā uzdevumu pārvaldības sistēmā, precizējot problēmu un piedāvājot alternatīvas, risinājumu;
  • pieteikumu apstrāde un problēmu identificēšana lietojumprogrammās;
  • klientu prasību noformulēšana jaunu funkcionalitāšu izstrādei.

Piedāvājam

hibrīdo darba režīmu;

stabilitāti;

iespēju strādāt birojā Rīgas centrā, būt daļai no draudzīga kolektīva;

apmaksātu autostāvvietu;

mazas un lielas ballītes;

snaudas istabu;

tiešām labu veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika, kas vienāda gan direktoram, gan studentam;

pēc 4 gadiem darba dators nonāk personīgā lietošanā;

apmācības un profesionālu izaugsmi.

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Klientu konsultants/-e” uz e-pasta adresi darbs@zzdats.lv

Alga mēnesī (bruto): Piedāvājam profesionālajām prasmēm atbilstošu bruto darba samaksu no EUR 1300 līdz EUR 1500.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, pateicamies par izrādīto interesi un vēlam panākumus!

Uzzini vairāk par mums

Apskati labumus, ko saņem darbinieki

Biežāk uzdotie jautājumi